Miło nam poinformować, że „internetowy Kwartalnik Antymonopolowy i Regulacyjny” otrzymał dofinansowanie z budżetu państwa na realizację projektu w ramach programu „Rozwój Czasopism Naukowych”. Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało pomoc de minimis w wysokości 22 405,00 zł. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na realizację strategii rozwoju czasopisma obejmującą działania zmierzające do podniesienia poziomu praktyk wydawniczych i edytorskich, zwiększenia wpływu na rozwój nauki oraz utrzymania się czasopisma w międzynarodowym obiegu naukowym.

We are pleased to announce that journal “internet Quarterly on Antitrust and Regulation” (“internetowy Kwartalnik Antymonopolowy i Regulacyjny”) has received funding from the state budget for a project financed from the "Development of Scientific Journals" program. The Ministry of Education and Science has granted de minimis aid in the amount of 22 405 PLN. The grant will be used to implement a strategy for the development of the journal, including activities aimed at enhancing publishing and editing practices, increasing the impact on the research, and maintaining the journal in international scientific society.