Przedwiośnie bogate w wydarzeniaPrzedwiośnie bogate w wydarzenia (od redaktora numeru)

Pojęcie wpływu na handel i reguła konwergencji w praktyce stosowania prawa UE przez polskie sądy i Prezesa UOKiK Mariusz Minkiewicz, Pojęcie wpływu na handel i reguła konwergencji w praktyce stosowania prawa UE przez polskie sądy i Prezesa UOKiK

Jednostronne ujawnianie informacji handlowych a zakaz porozumień ograniczających konkurencję Paulina Korycińska, Jednostronne ujawnianie informacji handlowych a zakaz porozumień ograniczających konkurencję

Jednostronne ujawnianie informacji handlowych a zakaz porozumień ograniczających konkurencję Michał Nowakowski, Porozumienia ograniczające handel równoległy produktami leczniczymi w świetle zasad unijnego prawa konkurencji

Prawo konkurencji na świecie

Tureckie prawo ochrony konkurencji – zagadnienia wybrane Marlena Kadej-Barwik, Tureckie prawo ochrony konkurencji – zagadnienia wybrane

System ochrony konkurencji w Finlandii Beata Mäihäniemi, System ochrony konkurencji w Finlandii

Kilka uwag dotyczących pojęcia „przedsiębiorcy” w prawie ochrony konkurencji Kilka uwag dotyczących pojęcia „przedsiębiorcy” w prawie ochrony konkurencji.
Glosa do postanowienia Sądu Najwyższego z 24 września 2013 r., III SK 1/13 (Maciej Etel)

Między zmową a naśladownictwem cenowym Między zmową a naśladownictwem cenowym.
Glosa do wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie – Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z 1 marca 2011 r., XVII AmA 87/09 (Łukasz Kierznowski)

Długa historia przejęcia Reala przez Auchan Długa historia przejęcia Reala przez Auchan.
Decyzja Komisji z 7 marca 2013 r., COMP/M.6822 oraz decyzja Prezesa UOKiK z 21 stycznia 2014 r., DKK-4/2014 (Anna Piszcz)

Tabela wyroków Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawach ochrony konkurencji w 2013 r. Tabela wyroków Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawach ochrony konkurencji w 2013 r. (Anna Oponowicz)

Tabele decyzji Prezesa UOKiK wydanych w okresie 1.04.2013 r.–31.12.2013 r. Tabele decyzji Prezesa UOKiK wydanych w okresie 1.04.2013 r.–31.12.2013 r. (Ewa Mandrosz, Tomasz Krzyżewski, Mateusz Zawistowski, Anna Archacka)

Tabele orzeczeń Sądu Najwyższego, Sądu Apelacyjnego w Warszawie i Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawach telekomunikacji – II półrocze 2013 r.

Tabela orzeczeń Sądu Najwyższego Tabela orzeczeń Sądu Najwyższego (Ewa M. Kwiatkowska)

Tabela wyroków Sądu Apelacyjnego w Warszawie Tabela wyroków Sądu Apelacyjnego w Warszawie (Ewa M. Kwiatkowska)

Tabela wyroków Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Tabela wyroków Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (Ewa M. Kwiatkowska)

Competition Law in times of Economic Crisis: In Need of Adjustment? Massimo Merola, Jacques Derenne, José Rivas (red.), Competition Law in times of Economic Crisis: In Need of Adjustment? GCLC Annual Conference Series, Groupe Larcier s.a. Éditions BRUYLANT, Bruksela 2013, ss. 649 (Anna Piszcz)